Inspiraatorid+
mentorlusprogramm

Kiirenda oma koolitaja, coach ja nõustamisäri edu teekonda!

Kui sinu hing kutsub inimesi inspireerima ja sa soovid sellest teha ka oma põhisissetuleku, siis Inspiraatorid+ kogukond on sinu jaoks loodud.

Mind on alati kõnetanud soov teisi inspireerida ja mõjutada oma elu positiivses suunas arendama. Kolm aastat tagasi sain ma oma missioonile lõpuks sõnastuse:

Minu missiooniks on puudutada ja inspireerida võimalikult
paljusid inimesi enda ümber, et ka nemad julgeksid jagada oma lugu ja
inspireerida sellega muutusi ka teiste eludes.

See mentorlus on loodud just nendele, kes tunnevad, et soovivad oma loo ja teadmistega inspireerida teisi olema õnnelikumad, elurõõmsamad ja edukamad oma eluteel. See on koht, kus saan sulle jagada oma teekonna kogu köögipoolt ja anda sulle turvalise keskkonna, mis aitab sul ületada oma hirmud, ning vajalikud tööriistad, et sinu teekond teha sujuvamaks.

Inspiraatorid+ mentorluses jagame nii mõtteviisi kui ka tehnilisi õpetusi ja praktikaid, tänu millele oleme üles ehitanud elusid muutva koolitusäri ja loonud põhisissetuleku nii endale kui oma õele ja me ei pea töötama 8 tundi päevas. Minu elu muutus pärast kindlate sammude astumist ainult mõne kuuga.

Inspiraatorid+ mentorlus sisaldab kõike, mida on vaja eduka, inimesi positiivselt mõjutava ja kasumliku veebiäri loomiseks. Ja mis kõige parem, sa ei pea kõike ise välja mõtlema, sest ma olen sulle juhendajaks ja mentoriks koos mitmete teiste külalismentoritega, kes on omal alal edu juba saavutanud.

Kui sinus on inspiraatori verd, siis tule ja hakka jagama seda tohutut väge, mis muudab tuhandete inimeste elusid. Sinu lool, sinu kogemusel on jõud muuta maailm veel paremaks paigaks.

Inspiraatorid+ mentorluse liikmena saad ligipääsu:

Inspiraatorid+ grupimentorlus neli korda kuus Zoomis

Igal kolmapäeval saame kokku ühises Zoomi ruumis, kus toimuvad uute praktiliste õppetundide omandamine ja arutelud. Iga sessioon on erineva fookusega, et saaksime anda edasi teadmisi, aidata üle takistustest ja teha ka praktilisi samme oma äri loomisel ja kasvatamisel.

VÄÄRTUS: 997€ 

Tehniliste abivideote kogu

Kui tehnoloogia käib sulle vastu karva või tunned ennast erinevate programmide kasutamisel ebakindlalt, siis meie tehniliste abivideote kogu teeb sinu elu hulga lihtsamaks. Me oleme kõikidest tähtsamatest programmidest teinud samm-sammulised eestikeelsed abivideod, mille järgi saad väga lihtsalt seadistada oma veebiäri jaoks kõik vajaliku. Neid videoid tuleb ka liikmete soovi korral järjest juurde!

VÄÄRTUS: 197€

 

Eduka veebiäri süsteemide loomise kursus

See viieosaline veebikursus aitab sul aru saada veebiäri loomise tähtsamatest tööriistadest. Sa leiad sealt viis osa, mis tutvustavad sulle:

 • Kuidas vähendada oma tööaega ja jõuda rohkem tehtud,
 • kuidas automatiseerida klienditeenindust, et see ei rööviks sinu tööaega,
 • kuidas teha müük endale lihtsaks, et saaksid müüa enesekindlalt ja rohkem,
 • kuidas teha turundust nii, et see toimiks paremini ja ei võtaks palju sinu aega.

VÄÄRTUS: 247€

  Liitumine on selleks korraks lõppenud!

  Mis hakkab toimuma, kui liitud Inspiraatorid+ mentorlusega?

  1. Pärast mentorlusega liitumist laseme sul täita küsimustiku, et sind paremini tundma õppida.

  2. Pärast küsimustiku täitmist saad sa broneerida Agnesega stardikõne, kus Agnes suunab sind just sinu tasemele ja vajadustele vastavate juhendite ja videote juurde, et sa ei peaks ise esimesi samme välja mõtlema.

  3. 11. juunil kell 12 teeb Sigrit kõigi uute mentorluse liikmetega mentorlusse sissejuhatava kõne, kus ta jagab täpsemalt, kuidas mentorlusest parimal viisil kasu saada, kust saada oma tekkivatele küsimustele vastused ja millistele lisaväärtustele on sul mentorluse liikmena ligipääsud.

  4. Juuni lõpuks pannakse kokku 4-5 liikmelised arengutiimid, kes järgmise 3 kuu jooksul üksteist ka mentorluse väliselt toetavad.

  5. Osale võimalusel iganädalaste grupimentorluse laividel Zoomis ja kui ei saa laivis vaadata, siis vaata salvestust.

  6. 15. juunil on sul võimalik TASUTA liituda meie füüsilisel kokkusaamisel Tartumaal, Jugari talus. Seal saad kohtuda ka teiste mentorluse liikmetega ja luua kontakte näost näkku. Kohtumise teema on “Julgus olla kaamera ees autentne ja julgus ennast väärtustada”.

  Anna endale võimalus avada oma täispotentsiaal ja kasuta teekonnal parimaid tööriistu, et kindlustada endale edukogemus.

  Inspiraatorid+ liikmelisusega kaasnevad mitmed boonused:

  Liikme soodustused Sigritilt ja koostööpartneritelt

  Inspiraatorid+ liikmena saad sa ligipääsu mitmetele soodustustele, mis kehtivad Sigriti enda kursustele ja ka mitmete koostööpartnerite teenustele ning toodetele. Neid soodustusi tuleb aina juurde!

  Kohe peale liitumist saad kasutada neid soodustusi:

  • -15% kõikidelt Sigriti teistelt kursustelt ja toodetelt
  • Tasuta ligipääs Sigriti tasulistele väljakutsetele ja VIP töötubadele (aasta jooksul 150+€ väärtuses ligipääse).
  • 3 kuud tasuta Veebimajutuse teenust (uutelt veebilehe ja meilikasti majutuse teenustelt)
  • Marika Juusu “Kodulehe tegemine WordPressis Divi teemaga” kursuse koguni 120€ soodsamalt 
  • Kõikidelt raamatutelt -10% Million Mindset kirjastusest

  Kord kvartalis füüsilised kokkusaamised üle Eesti

  Esimene kokkusaamine toimub juba 15. juunil Tartumaal. See on võimalus tuttavaks saada teiste mentorluse liikmetega. Kohtumine toimub kell 14-18. Selle kohtumise osalustasu on juba sul liitumise hinna sees! Kohtumisel tutvume uute ja vanade Inspiraatorid+ liikmetega.

  4-5 liikmelised arengutiimid teiste Inspiraatroid+ liikmetega

  Me teame, kui tähtis on see, et meil oleks koht, kus saame endasugustega vahel mõtteid vahetada. Samuti on hea kuulda ka teiste kaastegijate lugusid, sest need võivad sind ka enda tegemistes edasi aidata. Seetõttu viime sind kokku teiste Inspiraatorid+ liikmetega, et sa saaksite üksteistele ka mentorluste vahel toeks olla.

  Inspiraatorid+ mentorluse abiga saad teada…

  • Kuidas esineda kaamera ees ja ka laval enesekindlalt ja meeldejäävalt,
  • Kuidas kasutada erinevaid turundamisstrateegiaid (k.a väljakutsed, veebinarid, sotsiaalmeedia jne),
  • Kuidas luua tehnilisi süsteeme oma äri automatiseerimiseks,
  • Kuidas leida üles oma ideaalne sihtgrupp ja konverteerida neid klientideks,
  • Kuidas luua endale töötav meiliturunduse süsteem,
  • Kuidas alustada täiesti nullist, nii et juhe kohe alguses kokku ei jookseks 🙂

  Tõeliselt särav, tark ja osav inimene, kes on leidnud parima viisi oma potentsiaali rakendada. Sigrit aitab inimesi mitmel rindel oma annetega. Kõigile, kes on huvitatud enesearengust, uute suundadega kaasa liikumisest ja edust, soovitan Sigriti koolitusi. Väga hea investeering tulevikuks.

  Girli Vasiljev

  LAKK ilustuudio omanik, LAKK ilustuudio

  Mentorluse toimumise korraldus:

  Meie grupimentorluse sessioonid toimuvad 4 korda kuus ja kolmapäeviti. Ajad on üldiselt fikseeritud, aga erandkorras võivad muutuda.

  Teooriasessioon

  Kuu esimesel kolmapäeval toimub kell 12:00-13:00 teooriasessioon, kus on fookuseks ühe konkreetse teema teoreetiline õpetus. Sessiooni lõpus on võimalik küsida ka teemaväliseid küsimusi.

  Praktikasessioon

  Kuu kolmandal kolmapäeval toimub kell 11:00-13:00 praktikasessioon, kus paneme kuu alguses olnud teooria praktilisse kasutusse. Sellel sessioonil saab päriselt midagi enda jaoks ka valmis teha ning küsida töö käigus küsimusi.

  Mõtteviisisessioon

  Kuu teisel kolmapäeval kell 12:00-13:00 toimub mõtteviisi sessioon, kus arutleme üheskoos tekkinud takistuste ja küsimuste üle. Teeme situatsioonipõhiseid analüüse ja tugevdame oma mõtteviisi jätkusuutliku edu loomiseks.

  Raamatu/ ajurünnaku sessioon

  Kuu neljandal või viiendal kolmapäeval kell 12:00-13:00 toimub meil vahelduvalt kas raamatu kokkuvõtte või Zoomi ajurünnaku sessioon. Iga teise kuu alguses kuulutab Sigrit välja kuu raamatu, millest selles sessioonis tehakse kokkuvõte ja arutletakse saadud õppetundide üle.

  Sulle ei meeldi ratast leiutada ja tahad kiiresti edasi liikuda?

  Me oleme siia mentorlusse kokku pannud parimad juhendid, kuidas kiirendada sinu tulemuste saavutamist ja kuidas luua endale toimiv online koolituste äri, mis toob sulle igapäevase rahulolu ja hea sissetuleku oma tööst.

  Sa saad alustada täiesti algusest, täpselt sealt, kus sa omadega oled, ja aitame sul luua ja arendada oma veebikursuste/nõustamise ettevõtet. Sul ei pea veel olema selget sihtrühma ega isegi kindlat ideed, mida sa pakkuma hakkad, aga sul peab olema piisavalt tahet inspireerida ja valmisolekut mugavustsoonist välja astuda.

  Kui sinu jaoks on tähtis alustada kohe alguses õigetest asjadest ja vältida pikaajalist ratta leiutamise protsessi…

  Siis Inspiraatorid+ mentorlus on sinu jaoks!

  Inspiraatorid+ mentorlusega liitumine on avatud ainult kuni 9. juunini!

  Vaata, mida Inspiraatorid+ liikmed mentorlusest räägivad:

  Sinu mentoriks on oma ala praktik

  Sigrit Säga

  Kui ma esimest korda alustasin koolitamist, siis ma tegelikult ei teadnud, mida ma täpselt koolitada tahan. Ma võtsin ette esimese teema, milles mul oli natuke enesekindlust ja kirge – romaani kirjutamine. 

  Juba esimese koolituse järgselt sain ma aru, et mulle tõesti meeldib inimestel aidata avada nende potentsiaali, aga raamatu kirjutamine polnud minu jaoks päris õige.

  Ilma parema valikuta otsustasin lihtsalt hakata jagama väljakutsete turundamisstrateegia kasutamist nendele inimestele, kes samamoodi tahavad inimesi inspireerida ja aidata nagu mina.

  Pärast seda ühte kokkupuudet sain ma kohe aru, et need ongi minu inimesed. See on see, kuidas ma saan maailma luua rohkem rõõmu, tänulikkust ja rahulolu, kui ma kunagi unistada oskasin.

  Tänaseks olen ma koolitamisest loonud põhisissetuleku nii endale kui minu imelisele õele, kes tänu minu koolitusel osalevatele inspiraatoritele pööras oma elu täielikult ümber. Tänu sellele, et ma otsustasin hakata jagama ja minna läbi oma hirmudest, on temast saanud minu parim sõber, äripartner ja kaasamõtleja. 

  Me oleme 3 aastaga aidanud tuhandetel inimestel äratada nende sisemised inspiraatorid ning järjest rohkem on meie ümber inimesi, kes oma panusega tahavad muuta maailma paremaks kohaks.

  Meie jätkame oma loo kirjutamist nii, et see inspireeriks tulevikus veel rohkem.

  Anna ka oma loole võimalus inspireerida.

  Kes on olnud meie külalismentorid?

  Roland Tokko

  Edu Akadeemia kaasasutaja, autor ja koolitaja

  Annika Tell

  Sertifitseeritud coach ja IMTL akadeemia rajaja

  Kirzimari

  Instagrami turunduse strateeg ja  mentor

  Mida täpsemalt liikmelisusega kaasa tulevad kursused sisaldavad?

  Tehniliste abivideote kogu

  Juba praegu on meil olemas videod:

  • Zoom meetingu programmi kasutamise ja seadistamise kohta
  • Facebooki gruppide seadistamise kohta
  • Stripe maksesüsteemi kasutamise kohta (makselinkide loomine, arvete kujundamine jne)
  • Smaily emailiturundusplatvormi seadistamise ja kasutamise kohta meilide saatmiseks ja kontaktide kogumiseks. Lihtsalte veebilehtede loomine Smaily abiga.
  • Thinkific kursusteplatvormi kasutamine.
  • Google Drive tasuta funktsioonide kasutamise kohta.

  VÄÄRTUS: 197€

   

  Rahulolu garantii

  Kui sa tunned esimese,et oled jäänud kinni ega tea, kuidas edasi liikuda, siis teeb Agnes või Sigrit sinuga individuaalse 15-minutilise kõne, et aidata sul teha järgmised suured sammud. Me ei jäta sind oma muredega üksi, kui annad endast märku.

  Boonusmaterjalid

  Mulle meeldib kui lihtsalt Sigrit suudab kõiki asju lahti seletada. Kuna minu tehnilised oskused on olematud, siis julgustas väga, et ka Sigrit ise alustas oma koolitaja teekonda olematute tehniliste oskustega.

  Evi Kahre

  massöör, tervendaja, Tervendaja Evi Kahre

  Seda on nii tore kogeda, kuidas Sigrit on suutnud luua kogukonna, kus väga erinevas vanuses ja erinevatel erialadelt pärit inimesed tunnevad ennast oodatuna ja võrdselt väärtuslikuna. Olgu tegemist koolinoore või pensionäriga, alustava ettevõtja, eduka koolitaja või lihtsalt mingi valdkonna spetsialistiga, kes alles otsib väljundit oma oskustele – inspiratsiooni ja kasulikke nippe edasiliikumiseks saab kaasa igaüks.

  Kristi Dela China

  lugude kaudu inspireerija, Eluonlill.ee

  Korduma kippuvad küsimused

  Kas aastane makse (977€) on võimalik tasuda ka kahe või kolme maksega?

  Jah, valides aasta korraga maksmise on Sul võimalik maksekeskkonnas valida, mitmes osas soovid tasuda, kas kahes või kolmes osas.
  Kahjuks pole mitmeosalise maksevõimaluse kasutamine võimalik krediidiasutuste poolt hinnatud makseraskustega isikutel.

  Mis ajal toimuvad Inspiraatorid+ mentorlused? Millal on esimene mentorluse sessioon?

  Meie mentorlused toimuvad 4 korda kuus. Üldiselt on sessioonid jaotatud järgmiselt:
  • Teooria sessioon (kuu esimene nädal) – kolmapäeval kell 12:00-13:00
  • Mõtteviisi sessioon (kuu teine nädal) – kolmapäeval kell 12:00-13:00
  • Praktika töötuba (kuu kolmas nädal) – kolmapäeval kell 11:00-13:00
  • Kuu raamatu kokkuvõte (kuu neljas nädal) – kolmapäeval kell 12:00-13:00
  Kui kuus on 5 kolmapäeva, siis kuu alguses antakse teada, millisel kolmapäeval sessiooni ei toimu.
  Kõikidest sessioonidest jääb võimalus ka salvestuselt järele vaadata Inspiraatorid+  eksklusiivses FB grupis.
  Esimene mentorluse sissejuhatav sessioon toimub sulle juba 11. juunil kell 12:00.

  Millal toimub järgmine Inspiraatorid+ füüsiline kokkusaamine?

  Kõige varasem füüsiline kohtumine toimub 15. juunil Tartusmaal, Jugari talus.
  Uutele mentorluse liikmetele on esimese kohtumise osalustasu TASUTA. Kui soovid kaasa võtta oma partneri või sõbra, siis neile on eraldi osalustasu 20€.

  Millal saan kõikidele kursustele ligipääsu?

  Kursustele saad ligipääsu niipea, kui oled ostu sooritanud. Sinu meilile tuleb kinnituskiri, kus on täpsed juhised, kuidas kursustele ligipääs saada.

  Ma pole kindel, kas mul on aega kõik need materjalid läbi töötada.

  See programm tõesti võtab pühendumust, et kõik etapid läbi teha. Selle tõttu on ka kõigil liitujatel vähemalt 6-kuune ligipääs kõikidele kursustele ja ka mentorlustele. 6-12 kuuga võib muutuda kogu sinu elu – tean seda enda kogemusest – aga see ei juhtu sinupoolse panuseta. Mis teeb selle mentorluse eriliseks on see, et sa saad alustada täpselt sealt, kus praegu oled ning planeerida ise, millal liigud järgmise etapini. Me aitame sul kiiremini ja tõhusamalt kõik need etapid läbida, et sinu koolitusäri saadaks hea sissetulek ja rahulolu. See on sinu otsus, kas paned jala gaasipedaalile või vajutad pidurit.