Inspiraatorid+ mentorlus

Veebiäriga alustajale

Alustavale ja kasvavale veebikoolitajale

Veebis turundajale

Inspiraatorid+ mentorlus annab sulle praktilised samm-sammulised juhendid, kuidas kasvatada online äriga oma sissetulekut ja positiivselt mõjutada rohkem inimesi.

See mentorlus on koht, kus sinu unistused võivad lühikese ajaga muutuda palju kättesaadavamaks kui kunagi varem.

Inspiraatorid+ kogukonna looja Sigrit Säga alustas oma koolitaja teekonda kaks aastat tagasi poolekohaga töö ja ülikooli kõrvalt, olles täiesti võõras tehnoloogiamaailmas ja praktiliselt null kogemusega, nii et kui tema seda suutis, siis suudad ka sina!

Inspiraatorid+ mentorluses jagame õpetusi ja praktikaid, tänu millele oleme üles ehitanud hästi toimiva koolitusäri ja loonud täisajaga töökoha nii Sigritile endale kui oma õele Agnesele. Minu elu muutus pärast kindlate sammude astumist ainult mõne kuuga.

Sigrit jõudis vähem kui aastaga oma valdkonnas juhtivale positsioonile ning tänaseks on ta nr. 1 väljakutsete turundamisstrateegia koolitaja ja nõustaja Eestis. See on temani toonud ka mitmeid lahedaid koostöö võimalusi Edu Akadeemia, Veebimajutuse, Carmen Pritsoni, Marlen Annabel Kubri, Smaily ja paljude teistega.

Anna endale võimalus avada oma täispotentsiaal ja kasuta teekonnal parimaid tööriistu, et kindlustada endale edukogemus.

Liitudes Inspiraatorid+ mentorluse 3 kuu pakkumisega saad ligipääsu:

Inspiraatorid+ grupimentorlus (3 kuud) neli korda kuus Zoomis

Igal kolmapäeval saame kokku ühises Zoomi ruumis, kus toimuvad uute praktiliste õppetundide omandamine ja arutelud. Iga sessioon on erineva fookusega, kus anname edasi teadmisi, murrame läbi takistustest ja teeme praktilisi samme oma äri kasvatamiseks.

Juuli teema: Suuna fookus õigetele asjadele ja tuvasta järgmised sammud.

Augusti teema: Oma toote/teenuse turundamine, kui sul pole kontakte.

Septembri teema: Õpi ennast kaamera ees hästi väljendama ja enesekindlalt esinema. 

VÄÄRTUS: 201€

 

Tehniliste abivideote kogu

Me oleme kõikidest tähtsamatest programmidest teinud samm-sammulised eestikeelsed abivideod, mille järgi saad väga lihtsalt seadistada oma veebiäri jaoks kõik vajaliku. Neid videoid tuleb ka liikmete soovi korral järjest juurde!

Juba praegu on meil olemas videod:

 • Zoom meetingu programmi kasutamise ja seadistamise kohta
 • Facebooki gruppide seadistamise kohta
 • Stripe maksesüsteemi kasutamise kohta (makselinkide loomine, arvete kujundamine jne)
 • Smaily emailiturundusplatvormi seadistamise ja kasutamise kohta meilide saatmiseks ja kontaktide kogumiseks. Lihtsalte veebilehtede loomine Smaily abiga.
 • Thinkific kursusteplatvormi kasutamine.
 • Google Drive tasuta funktsioonide kasutamise kohta.

VÄÄRTUS: 197€

 

“Kogukonna juhtimise meistriklass” veebikursus

Kogukonna juhtimise e-kursus, mis aitab sul luua aktiivse kogukonna oma mõju efektiivseks levitamiseks. Samuti aitab see kursus sul paremini läbi viia väljakutseid, andes täpseid näpunäiteid, kuidas kaasata osalejaid ja teha kogemus neile meeldejäävaks.

Veebikursusel saad teada:

 • Kuidas aktiveerida oma kogukonna liikmeid,
 • Kuidas motiveerida inimesi postitama, reageerima ja kommenteerima,
 • Mis on grupi kultuur ja kuidas sa saad seda enda soovi järgi luua.

VÄÄRTUS: 147€

  Koguväärtuses rohkem kui 545€

  Kuni 14. juuni südaööni saad ühineda hinnaga
  179€/(3 kuud)

  Tegemist on korduva maksega iga kolme kuu tagant. Saad oma liikmelisuse lõpetada igal hetkel (iga makse annab sulle 3 kuud liikmelisust).

  AJALISELT PIIRATUD: Inspiraatorid+ mentorlusega liitumise uksed sulguvad pooleks aastaks 14. juunil! Liitu täna, et sa ei jääks ilma 545€ suurusest väärtusest.

  Inspiraatorid+ kogukonna uste sulgumiseni

  Day(s)

  :

  Hour(s)

  :

  Minute(s)

  :

  Second(s)

  Me teame kindlalt, et…

  Igaühel meist on midagi maailmaga jagada ja sellel on jõud muuta kellegi elu täielikult!

  On aeg oma unikaalsust jagada ja luua endale paindliku tööaja ja asukohaga äri!

  Mentorluse toimumise korraldus:

  Meie mentorluse sessioonid toimuvad 4 korda kuus ja kolmapäeviti. Ajad on üldiselt fikseeritud, aga erandkorras võivad muutuda.

  Teooriasessioon

  Kuu esimesel kolmapäeval toimub kell 12:00-13:00 teooriasessioon, kus on fookuseks ühe konkreetse teema teoreetiline õpetus. Sessiooni lõpus on võimalik küsida ka teemaväliseid küsimusi.

  Praktikasessioon

  Kuu kolmandal kolmapäeval toimub kell 11:00-13:00 praktikasessioon, kus paneme kuu alguses olnud teooria praktilisse kasutusse. Sellel sessioonil saab päriselt midagi enda jaoks ka valmis teha ning küsida töö käigus küsimusi.

  Mõtteviisisessioon

  Kuu teisel kolmapäeval kell 18:30-19:30 toimub mõtteviisi sessioon, kus arutleme üheskoos tekkinud takistuste üle. Teeme situatsioonipõhiseid analüüse ja tugevdame oma mõtteviisi jätkusuutliku edu loomiseks.

  Raamatu sessioon

  Kuu neljandal või viiendal kolmapäeval kell 18:30-19:30 toimub meil raamatu arutelu sessioon. Iga kuu alguses kuulutab Sigrit välja kuu raamatu, millest selles sessioonis tehakse kokkuvõte ja arutletakse saadud õppetundide üle.

  Inspiraatorid+ mentorluse abiga saad teada…

  • Kuidas esineda kaamera ees ja ka laval enesekindlalt ja meeldejäävalt,
  • Kuidas kasutada erinevaid turundamisstrateegiaid (k.a väljakutsed, veebinarid, sotsiaalmeedia jne),
  • Kuidas luua tehnilisi süsteeme oma äri automatiseerimiseks,
  • Kuidas leida üles oma ideaalne sihtgrupp ja konverteerida neid klientideks,
  • Kuidas luua endale töötav meiliturunduse süsteem,
  • Kuidas alustada täiesti nullist, nii et juhe kohe alguses kokku ei jookseks 🙂

  Inspiraatorid+ liikmelisusega kaasnevad mitmed boonused:

  Liikme soodustused Sigritilt ja koostööpartneritelt

  Inspiraatorid+ liikmena saad sa ligipääsu mitmetele soodustustele, mis kehtivad Sigriti enda kursustele ja ka mitmete koostööpartnerite teenustele ning toodetele. Neid soodustusi tuleb aina juurde!

  Kohe peale liitumist saad kasutada neid soodustusi:

  • -15% kõikidelt Sigriti teistelt kursustelt ja toodetelt
  • 3 kuud tasuta Veebimajutuse teenust (uutelt teenustelt)
  • Marika Juusu “Kodulehe tegemine WordPressis Divi teemaga” kursuse koguni 120€ soodsamalt 
  • Kõikidelt raamatutelt -10% Million Mindset kirjastusest

  Kord kvartalis füüsilised kokkusaamised üle Eesti

  Esimene kokkusaamine toimub juba 18. juunil Tartumaal, Jugari talus. Selle kohtumise osalustasu on juba pakkumise hinna sees! Kohtumisel tutvume uute ja vanade Inspiraatorid+ liikmetega. Meiega ühinevad Roland Tokko, Marika Juusu ja paljud teised!

  Liitu Inspiraatorid+ mentorlusega juba täna ja saa osa 545€ suurusest väärtusest!

  Kuni 14. juuni südaööni saad ühineda hinnaga
  179€/(3 kuud)

  Tegemist on korduva maksega iga kolme kuu tagant. Saad oma liikmelisuse lõpetada igal hetkel (iga makse annab sulle 3 kuud liikmelisust).

  AJALISELT PIIRATUD: Inspiraatorid+ mentorlusega liitumise uksed sulguvad pooleks aastaks 14. juunil! Liitu täna, et sa ei jääks ilma 545€ suurusest väärtusest.

  Inspiraatorid+ kogukonna uste sulgumiseni

  Day(s)

  :

  Hour(s)

  :

  Minute(s)

  :

  Second(s)

  Vaata, mida praegused Inspiraatorid+ liikmed mentorlusest räägivad:

  Rahulolu garantii

  Kui sa tunned, et oled jäänud kinni ega tea, kuidas edasi liikuda, siis teeb Sigrit sinuga individuaalse 30-minutilise kõne, et aidata sul teha järgmised suured sammud. Me ei jäta sind oma muredega üksi. 

  Sinu mentoriks on oma ala praktik

  Sigrit Säga

  Sigrit on 24-aastane koolitaja, raamatu “Eduka veebikoolitusäri alustalad” autor ja inspireerija, kes alustas oma koolitamise teekonda 2021. aasta mais. Sigriti peamiseks kireks on aidata teistel alustajatel luua endale edukas koolitamise ja nõustamise äri online keskkonnas ning tema loodud Inspiraatorid kogukonnas on vähem kui kahe aastaga kokku kogunenud ligi 1000 koolitajat, terapeuti, coachi, kogemusnõustajat. Ta on väljakutsete turundamisstrateegia Eestisse tooja ja on tänaseks koostööd teinud mitmete tuntud ettevõtete ja koolitajatega nagu Edu Akadeemia, Smaily, Veebimajutus, Carmen Pritson ja paljud teised.

  Toome sinu ette vähemalt kord kvartalis ka külalismentoreid!

  Roland Tokko

  Septembri külalismentor

  Liitu Inspiraatorid+ mentorlusega juba täna ja saa osa 545€ suurusest väärtusest!

  Kuni 14. juuni südaööni saad ühineda hinnaga
  179€/(3 kuud)

  Tegemist on korduva maksega iga kolme kuu tagant. Saad oma liikmelisuse lõpetada igal hetkel (iga makse annab sulle 3 kuud liikmelisust).

  AJALISELT PIIRATUD: Inspiraatorid+ mentorlusega liitumise uksed sulguvad pooleks aastaks 14. juunil! Liitu täna, et sa ei jääks ilma 545€ suurusest väärtusest.

  Inspiraatorid+ kogukonna uste sulgumiseni

  Day(s)

  :

  Hour(s)

  :

  Minute(s)

  :

  Second(s)

  Boonusmaterjalid

  Tõeliselt särav, tark ja osav inimene, kes on leidnud parima viisi oma potentsiaali rakendada. Sigrit aitab inimesi mitmel rindel oma annetega. Kõigile, kes on huvitatud enesearengust, uute suundadega kaasa liikumisest ja edust, soovitan Sigriti koolitusi. Väga hea investeering tulevikuks.

  Girli Vasiljev

  LAKK ilustuudio omanik, LAKK ilustuudio

  Mulle meeldib kui lihtsalt Sigrit suudab kõiki asju lahti seletada. Kuna minu tehnilised oskused on olematud, siis julgustas väga, et ka Sigrit ise alustas oma koolitaja teekonda olematute tehniliste oskustega.

  Evi Kahre

  massöör, tervendaja, Tervendaja Evi Kahre

  Seda on nii tore kogeda, kuidas Sigrit on suutnud luua kogukonna, kus väga erinevas vanuses ja erinevatel erialadelt pärit inimesed tunnevad ennast oodatuna ja võrdselt väärtuslikuna. Olgu tegemist koolinoore või pensionäriga, alustava ettevõtja, eduka koolitaja või lihtsalt mingi valdkonna spetsialistiga, kes alles otsib väljundit oma oskustele – inspiratsiooni ja kasulikke nippe edasiliikumiseks saab kaasa igaüks.

  Kristi Dela China

  lugude kaudu inspireerija, Eluonlill.ee

  Korduma kippuvad küsimused

  Kas Inspiraatori+ mentorlust on võimalik osta ainult 3 kuud korraga?

  Oleme teinud 3 kuud mentorluse miinimum perioodiks, sest ühe-kahe kuuga on väga raske mentorlusest maksmumi kasu kätte saada. Kuna mentorlus on järgneval kolmel kuul justkui eraldi alustaja programm, siis 3 kuud on periood, millega saad näha päriselt tulemusi, kui astud vajalikud sammud oma äri edendamise poole.

  Mis ajal toimuvad Inspiraatorid+ mentorlused? Millal on esimene mentorluse sessioon?

  Meie mentorlused toimuvad 4 korda kuus. Üldiselt on sessioonid jaotatud järgmiselt:
  • Teooria sessioon (kuu esimene nädal) – kolmapäeval kell 12:00-13:00
  • Mõtteviisi sessioon (kuu teine nädal) – kolmapäeval kell 18:30-19:30
  • Praktika töötuba (kuu kolmas nädal) – kolmapäeval kell 12:00-13:00
  • Kuu raamatu kokkuvõte (kuu neljas nädal) – kolmapäeval kell 18:30-19:30
  Kui kuus on 5 kolmapäeva, siis kuu alguses antakse teada, millisel kolmapäeval sessiooni ei toimu.
  Kõikidest sessioonidest jääb võimalus ka salvestuselt järele vaadata Inspiraatorid+  eksklusiivses FB grupis.
  Esimene mentorluse sissejuhatav sessioon toimub sulle juba 13. juunil kell 17:30. 

  Millal toimub järgmine Inspiraatorid+ füüsiline kokkusaamine?

  Kõige varasem füüsiline kohtumine toimub 18. juunil kell 13:00 – 19:30 Tartumaal, Jugari talus.
  Inspiraatorid+ kolme kuu mentorluse ostjale on osalustasu juba arvestatud pakkumise hinna sisse. Kui soovid kaasa võtta oma partneri või sõbra, siis neile on osalustasu 20€.

  Millal saan kõikidele kursustele ligipääsu?

  Kursustele saad ligipääsu niipea, kui oled ostu sooritanud.

  Ma pole kindel, kas mul on aega kõik need materjalid läbi töötada.

  Sul kindlasti ei ole vaja kõik materjale läbi töötada. Tähtis on see, et jõuad tegeleda just nende materjalidega, mis aitavad sul praegusest kohast järgmise sammu teha. 🙂

  Liitu Inspiraatorid+ mentorlusega juba täna ja saa osa 545€ suurusest väärtusest!

  Kuni 14. juuni südaööni saad ühineda hinnaga
  179€/(3 kuud)

  Tegemist on korduva maksega iga kolme kuu tagant. Saad oma liikmelisuse lõpetada igal hetkel (iga makse annab sulle 3 kuud liikmelisust).

  AJALISELT PIIRATUD: Inspiraatorid+ mentorlusega liitumise uksed sulguvad pooleks aastaks 14. juunil! Liitu täna, et sa ei jääks ilma 545€ suurusest väärtusest.

  Inspiraatorid+ kogukonna uste sulgumiseni

  Day(s)

  :

  Hour(s)

  :

  Minute(s)

  :

  Second(s)

  Meie kliendid ja koostööpartnerid: