“Sinu ideaalne sihtrühm ja
vastupandamatu pakkumine”

Kahepäevane töötuba.
Saa kahe päevaga valmis ahvatlev pakkumine oma sihtrühmale ja õpi seda enesekindlalt esitlema.

Äkki mu pakkumine ei kõneta kedagi. Kas mul on üldse midagi väärtuslikku pakkuda? Mis siis kui keegi mu pakkumist ei osta?

Kas mu pandud hind on liiga kallis või hoopis liiga odav?

Mis siis kui ostjad pettuvad minu tootes?  

Need on ainult mõned küsimused, millele sooviksime vastust enne, kui paneme ennast müümise olukorda. Nüüd on Sul võimalus need vastused saada!

Oled Sa kunagi näinud mingit toodet või teenust, mis müüb väga edukalt, aga Sa tunned, et saaksid ise pakkuda sellest palju paremat versiooni?

On väga tavaline näha sellist olukorda, kus väga hästi tehtud ja kasulik toode müüb palju vähem kui sarnane ebakvaliteetsem toode. Vahel müüakse seda halvemat toodet isegi palju kallima hinnaga, aga see ikka müüb! Kuidas on see võimalik? Kas tõesti on ostjad nii pimedad, et nad ei suuda teha vahet, milline toode/teenus parem on?

Vastus on, et ostjad tegelikult ostavadki enda silmis parima väärtusega toote/teenuse. Lahkheli tekib siin selles, et see, kuidas ostjad väärtust hindavad, ja kuidas Sina toote/teenuse pakkujana seda hindad, on täiesti erinevad.

Põhjus, mis kehvem toode võib palju edukamaid müügitulemusi luua, on toote/teenuse pakkumise sõnastuses ja esitluses.

See, kuidas on loodud Sinu pakkumine ja milline on selle esitlus, mõjutab tohutult sinu toote või teenuse müüginumberid. Kui Sa aga õpid pakkumist tegema nii, et see on väärtuslik just Sinu sihtrühma silmis, siis hakkad ka Sina nägema kasvu oma müügitulemustes.

2-päevases “Sihtrühm ja pakkumine” töötoas aitame sul valmis saada pakkumise, millele on raske öelda “ei”

“Ideaalse sihtrühma soovide tuvastamine”
1. töötuba 29.01 kell 11.00-15.00

Esimesel päeval aitame Sul:

 • Tuvastada, kas Sinu toote/teenuse järgi on nõudlust ja kuidas seda vajadusel luua,
 • Leida parima sihtrühma, kellele oma toodet müüa,
 • Leida ideid, kuidas oma toote/teenuse väärtust oma sihtrühma silmis tõsta,
 • Aru saada, millist hinda oma toote/teenuse eest küsida.

“Pakkumise tulemuslik esitlemine”
2. töötuba 12.02 kell 12.00-15.00

Teisel päeval aitame Sul:

 • Sõnastada oma pakkumise nii, et see oleks Su sihtrühmale vastupandamatu,
 • Panna paika pakkumise esitluse strateegia, mis ei jäta Sinu sihtrühmale liiga müüvat muljet.
 • Oma pakkumist enesekindlalt esitleda.

Töötoad toimuvad Zoomis 29.01 kell 11:00-15:00 ja 12.02 kell 12.00-15.00

Töötubadest on kõige rohkem kasu neile, kes pole veel kindlad, mida nad pakkuda saaksid ja kellele. Ei ole tähtis, kui Sa ei tea veel, kes on Su sihtrühm või pole täpselt oma toote/teenuse sisu läbi mõelnud, sest nendes aitame selgust luua esimeses töötoas.

Töötubade salvestustele saad ligipääsu 3 kuuks!

Sul võib vaja minna ainult ühte edukat müüki, et see töötuba oleks Sulle erakordne investeering!

“Sihtrühm ja pakkumine” töötubadele on järel ainult 1 kohta!

297€ 197€

Tasumise saad jagada ka võrdselt kolmeks 65€ suuruseks osaks, mille saad tasuda kolme kuu jooksul! Vali kassas selleks kolmes osas maksmise võimalus.

Boonuskingitused, mille saad töötubadega liitudes:

“Loo online kursus, mida tahetakse osta” töövihik

See kolmeosaline töövihik aitab sul luua kursuse, mis on sinu ideaalsele kliendile atraktiivne ja aitab inimestel luua päris tulemusi. Kursus sisaldab järgmisi teemasid:

 • Kuidas panna kokku vapustav online kursuse sisu?
 • Milliseid platvorme ja programme kasutada kursuse jaoks, et su rahakott karjuma ei hakkaks?
 • Mida kirjutada kursuse müügilehele, et sinu sihtrühmal tekiks tahe osta?

VÄÄRTUS: 37€

Tehniliste abivideote kogu

Kui tehnoloogia käib sulle vastu karva või tunned ennast erinevate programmide kasutamisel ebakindlalt, siis meie tehniliste abivideote kogu teeb sinu elu hulga lihtsamaks. Me oleme kõikidest tähtsamatest programmidest teinud samm-sammulised eestikeelsed abivideod, mille järgi saad väga lihtsalt seadistada enda online äri jaoks kõik vajaliku.

Juba praegu on meil olemas videod:

 • Zoom meetingu programmi kasutamise ja seadistamise kohta
 • Facebooki gruppide seadistamise kohta
 • Stripe maksesüsteemi kasutamise kohta (makselinkide loomine, arvete kujundamine jne)
 • Smaily emailiturundusplatvormi seadistamise ja kasutamise kohta
 • Google Drive tasuta funktsioonide kasutamise kohta
 • Thinkific veebikursuste platvormi kasutamise kohta

VÄÄRTUS: 197€

Tagasisided “Vastupandamatu pakkumine” töötoas osalejatelt:

Ma olen nii tänulik nende kahe päeva eest. Algselt koolitusele tulles, ei olnud sellist suurt ideed, mida sooviks ellu viia, ent need paar päeva panid seemne siiski kasvama. Kõige väärtuslikum oli sihtrühma intervjuude/küsitluste tegemine. See näitas, kas on üldse mõtet koolituseideega jätkata ja mida üldse inimesed arvavad ja mis on probleemid.

Sigrit on väga põhjalik koolitaja. Ta on KOHAL, ta peab pause, et osalejana jõuad mõttega järele. Nautisin väga tema koolitamist.

See oli investeering iseendasse. Õppisin uue oskuse, kuidas luua teenuse/toote pakkumist. Teha intervjuusid mõistmaks, kas inimesed üldse vajaksid minu pakutut. Muidugi oluline, mis selgus oli sihtrühma kitsendamine. Nagu koolitusel kõlama jäi, kui sa müüd kõigile, siis ei müü sa kellelegi.

Ma soovitan seda koolitust ka neile, kel tegelikult ei ole veel konkreetset ideed, mida teha, sest koolitusel saad tööriistad, millega hiljem jätkata. Ka toimus esimesel päeval ajurünnak oma oskuste kohta, kust saab hakata filtreerima, mis sõelale jääb. Pluss on äärmiselt tore põrgatada ideid oma grupiliikmetega. Mõnus energia sarnaselt mõtlevatest inimestest. Inimesed, kes soovivad luua, areneda.

Triin Pärn

Sigritil on väga põhjalikud ja laialdased teadmised veebikoolitustest ja kõige sellega seonduvast. Tema koolitused on alati sihtgrupi reaalsetest vajadustest lähtuvad ja väärtusliku sisuga, mida saab kohe reaalselt praktikasse panna.

Liina Ostumaa

Assistendikooli asutaja ja eestvedaja, Assistendikool.ee

Tõeliselt särav, tark ja osav inimene, kes on leidnud parima viisi oma potentsiaali rakendada. Sigrit aitab inimesi mitmel rindel oma annetega. Kõigile, kes on huvitatud enesearengust, uute suundadega kaasa liikumisest ja edust, soovitan Sigriti koolitusi. Väga hea investeering tulevikuks.

Girli Vasiljev

LAKK ilustuudio omanik, LAKK ilustuudio

Mulle meeldib kui lihtsalt Sigrit suudab kõiki asju lahti seletada. Kuna minu tehnilised oskused on olematud, siis julgustas väga, et ka Sigrit ise alustas oma koolitaja teekonda olematute tehniliste oskustega.

Evi Kahre

massöör, tervendaja, Tervendaja Evi Kahre

2-päevases “Sihtrühm ja pakkumine” töötoas saad paika, mida sinu sihtrühm tahab ja mida sa saaksid neile pakkuda, millest on raske keelduda. Sa saad teada, kuidas oma pakkumine sihtrühma silmis päriselt väärtuslikuks teha.

Sinu koolitajaks on oma ala praktik

Sigrit Säga

Sigrit on koolitaja ja “Eduka veebikoolitusäri alustalad” raamatu autor. Vähem kui kahe aastaga on ta loonud väga eduka veebikoolitusäri ning täna juhib ta “Inspiraatorid” nimelist pea 1400 liikmelist kogukonda. Tema klientide sekka kuuluvad Heidi Plumberg, Edu Akadeemia, Carmen Pritson, Julia Anufrijeva ja paljud teised.

“Vastupandamatu pakkumise” töötubades…

 • Teeme ajurünnakuid parimate ideede leidmiseks,
 • Koostame sihtrühma küsimustikud ja viime läbi sihtrühma uuringu
 • Sõnastame sinu pakkumise, mida sa saad oma olemasolevate oskuste abil pakkuda
 • Õpime oma pakkumist esitlema enesekindlalt ja veenvalt.

Liitu “Sihtrühm ja pakkumine” töötubadega ja saa kahe päevaga valmis kasutusvalmis pakkumine!

Töötoad toimuvad Zoomis 29.01 kell 11.00-15.00 ja 12.02 kell 12.00-15.00.

297€ 197€

Tasumise saad jagada ka võrdselt kolmeks 65€ suuruseks osaks, mille saad tasuda kolme kuu jooksul! Vali kassas selleks kolmes osas maksmise võimalus.

Korduma kippuvad küsimused

Kas töötubasid on võimalik ka hiljem järele vaadata?

Jah, kuid me soovitame kindlasti võimalusel osaleda õigel ajal, sest salvestusi vaadates ei saa kogeda grupiga tehtud ajurünnakuid. 

Kui kauaks jääb töötubade salvestustele ligipääs?

Töötubade salvestustele on kõigil osalejatel ligipääs 3 kuud (kuni 12. maini 2024)

Mis siis kui mul ei ole veel kindlat toodet või teenust, mida pakkuda?

Kui Sul veel hetkel ei ole head mõtet, mida sooviksid müüa, siis enne töötuba mõtle välja, millised olemasolevad oskused võimaldavad Sul teisi aidata. Sellest võib juba hakata tekkima ka mõte, mida sa teeksid hea meelega ja mida pigem mitte. See on juba piisav, et saaksid töötubades kõike kaasa teha.

Kas saan töötoa eest arvet ka ettevõttele?

Jah, kui sisestad tellimust esitades ettevõtte info lahtrisse oma ettevõtte nime, siis tuleb peale eduka makse sooritust arve otse Sinu meilile.

Meie kliendid ja koostööpartnerid: