Kursused ja programmid

Inspiraatorid+ grupimentorlus

Inspiraatorid+ on tasuline 4 kord kuus toimuv grupimentorlus neile, kes soovivad rohkem tehnilist ja strateegilist tuge oma veebikoolitusäri loomisel. Mentorlus sobib nii täiesti alustajatele kui ka tegutsevatele koolitajatele, kes soovib oma äri edasi arendada ning olla kursis erinevate muutustega veebikoolitusmaastikul.

Ümbritse ennast teiste aktiivsete ja edusamme tegevate inimestega!

“Loo online kursus, mida tahtetakse osta” veebikursus

“Loo online kursus, mida tahetakse osta” on iseseisvalt läbitav kursus, mis aitab sul kujundada online kursuse, mis on sinu sihtgrupile vastupandamatu.  Selle 3-tunnise kursuse läbimisel oskad kokku panna vapustava sisu, kütkestava müügilehe ja luua ka kursusele turundamisstrateegia.

Loo kursus, mis toob sinu klientidele tulemusi ja sulle rohkem ideaalseid kliente!

“Loo kliente konverteeriv väljakutse” veebikursus

See veebikursus on loodud selleks, et saaksid hakata oma kursuste või teenuste müüki suurendama praegu nr. 1 online turundamisstrateegia abil. See kursus on kokku pandud Pedro Adao (The Challenge Guy, väljakutsete strateegia innovaator) ja Sigriti enda kogemusest, kuidas luua kõrge konversiooniga ideaalseid kliente toov väljakutse.

Veebikursus on loodud iseseisvaks läbimiseks ja katab kolm tähtsat väljakutse loomise osa: väljakutse kujundamine, tehniline teostus ja väljakutse läbiviimine.

Tõmba ligi rohkem ideaalseid kliente ja loo oma äri ümber liikumine!

Kliente konverteeriva väljakutse loomise meistrikursus Sigrit Säga juhendamisel

8-nädalane väljakutse loomise meistrikursus on eliitprogramm, mis aitab juba tegutsevatel teenusepakkujatel ja ettevõtjatel luua oma äri ümber liikumise ning kasvatada sissetulekut ilma pikemate töötundideta. Selles programmis on koos kõik Sigriti tähtsamad strateegiad ja 8 nädala jooksul saavad need töötubades ka praktiliselt kasutusse võetud Sigriti otsesel juhendamisel ja kohese tagasisidega.

Vabane ajalõksust ja vii oma äri sissetulek ning mõju järgmisele tasemele!

Kuidas luua oma ärile online toode?

Saa teada, millised lihtsad vead võivad raisata sinu aega ja raha, ning mis eristab müüvaid tooteid mitte müüvatest.

Vaata meie tasuta koolitust

VÕI LIITU

kogukonnaga Inspiraatorid

Õpi iganädalastelt tasuta sessioonidelt, kuidas oma veebiäri kiiremini ja tulemuslikumalt arendada.