[28] Edu manifesteerimine – Kai Oja

Kui sa oled esimest korda kokku puutunud mainifesteerimisega, võib see tunduda veidi hirmutav ja ebareaalne. Kuid kui sa süvened sellesse mõistesse, siis avaneb sulle uks võimaluste maailma.

Read More »

[26] Kuidas ehitada brändi nimega sina – Olesija Saue

Omanimelise brändi ehitamiseks on mitu moodust: see kas kujuneb täiesti iseseisvalt või suunad seda teadlikult oma tegudega. Sinu bränd on see, mida sinust teatakse enne kui ruumi sisened ja mida räägitakse, kui oled ruumist lahkunud, selle juures ei ole olulised sinu logo ega värvid.

Read More »

[08] Ehedus Ehk Isikubrändi Alus – Kai Oja

Hirmust sotsiaalmeedias ennast avada ning kuidas sellega toime tulla räägib Bob Proctori õpetuste maaletooja, treener, ema ja ettevõtja Kai Oja. Kai on inimene, kelle silmad paneb särama teiste aitamine. Tema kirg ja kutsumus on aidata inimestel jõuda nende eesmärkide täitmiseni ja siis veel natuke kaugemalegi.

Read More »

[03] Esinemishirmu Mask – Teily Allas

Esinemishirmust tulenevast tarduva panevast hirmust ning selle ületamisest enesekindlusega räägib coach ja nõustaja Teily Allas. Teily kutsumusest on välja kasvanud missioon: Soovin muuta maailma paremaks paigaks läbi õnnelikumate inimeste!

Read More »